Blog

Z okazji stulecia pedagogiki waldorfskiej Austriackie Forum Kultury w Warszawie, ul. Próżna 7/9 zaprasza na wystawę i prelekcje.

Dalsza część warszawskich obchodów setki waldorfa - tym razem w Wawrze w niedzielę 19 maja 2019. Program jest tak rozbudowany, że najlepiej spójrzecie po porostu na plakat.

A okazji dostojnej setki pedagogiki waldorfskiej, Uniwersytet Warszawski zaprasza na międzynarodową konferencję pt. "Wychowanie do strachu czy wychowanie do wolności?".

Uwaga! Myszka Agata wyjeżdza na kilkudniowy, wiosenny odpoczynek. W związku z tym od środy 10 do niedzieli 14 kwietnia 2019 roku nie bedę obsługiwać zamówień internetowych. Również sklep stacjonarny będzie wtedy zamnknięty.

Kto da więcej? Kto da mniej? A kto zgadnie ten cudny kalendarz zgarnie!

W Nowy Rok moja rodzina utknęła na przeglądaniu zdjęć różnych z naszego „domowego archiwum”. Ja wyszperałam dla Was takie oto ciekawostki zrobione nie aż tak dawno.

Drodzy Klienci, Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim samego dobra i miłości – byście mieli tego jak najwięcej do rozdania. A przy tym pracujcie z umiarem, i odpoczywajcie z umiarem.

22 Lipiec 2017

W związku z moim wyjazdem urlopowym, sklep Myszka Agata będzie nieczynny w dniach:

26 VII - 30 VII 2017.

Zamówienia, które przyjdą w tym czasie będą realizowane od 31 VII.

Za utrudnienia przepraszam, Kinga

Szanowni Państwo, niniejszym pragnę ogłosić, iż Myszka Agata za kilka dni wyjeżdża na wakacje ♥♥
W związku z tym Myszkowy sklep, internetowy oraz stacjonarny będzie nieczynny w dniach:

Szanowni Klienci,

sklep Myszka Agata w następujących dniach będzie nieczynny: